wtorek, 27 października 2015

Piękna w każdym wieku - moda po 50-tce nie musi być nudna

Od niedawna świat mody poszerza swoje horyzonty, nie ogranicza się tylko do kampanii reklamowych z młodymi, pięknymi modelkami. W kampaniach marek modowych coraz częściej biorą udział starsze osoby - świat przecież nie kończy się po 20 roku życia. Znane domy mody zapraszają na swoje pokazy dojrzałe kobiety, a ich obecność jest oceniana bardzo przychylnie, ponieważ dzięki temu Panie w starszym wieku, po 50-tce, zaczynają wierzyć w siebie i wiedzą, że świat o nich jeszcze nie zapomniał. Również na Polskim rynku modowym zaobserwowano zainteresowanie starszymi kobietami w kampaniach, przykładem może być Helena Norowicz, która brała udział w kampanii Bohoboco, podczas której współpracowała z młodszą od siebie o 60 lat, 21-letnią Magdaleną Jasek.

zdjęcie z kampanii bohoboco moda po 50-tce

Pojawiający się coraz częściej trend związany z zatrudnianiem Pań w podeszłym wieku jest ważnym wydarzeniem w modzie. Okazuje się, że świat potrafi dostrzec piękno również w kobietach, które nie cieszą się już młodością, a jednak nadal potrafią zaimponować. 

moda dla dojrzałych kobiet bohoboco

Panie w dojrzałym wieku nadal miewają niekiedy kłopoty z tym, aby uwierzyć w siebie. Kobiety powinny zawsze pamiętać, że nie należy zamykać się na świat, gdy ma się trochę więcej lat i kilogramów niż przewiduje norma w modelingu. Z biegiem czasu, zauważa się, że mimo starszego wieku kobiety chcą być modnie ubrane, nosić nowoczesne, stylowe kreacje, a po 50-tce stają się bardziej świadome zarówno swojego ciała, jak i swojej wartości.

Poza modelkami w starszym wieku świat podbijają również modelki plus size, pewne siebie kobiety, dzięki którym niektórzy dostrzegają, że dodatkowy kilogram tu bądź tam nie powinien prowadzić do obniżenia poczucia naszej wartości. Marka odzieżowa XL-ka od zawsze stara się udowadniać, że piękno może iść w parze nie tylko z rozmiarem, ale także z wiekiem, a moda po 50-tce nie musi być nudna. . Jedną z dojrzałych kobiet, która wspólnie z XL-ką udowadnia tezę „Piękna w każdym wieku” jest blogerka i stylistka Pani Krystyna Bałakier, która zaproponowała swoje stylizacje w połączeniu z żakietem sklepu XL-ka.

nowoczesna moda po 50-tce - stylizacja z żakietem

Blogerka fantastycznie prezentowała się w wybranej przez siebie sukience w kształcie litery A i czarnym żakiecie z eco skóry.

stylizacja Pani Krystyny Bałakier - żakiet i sukienka

Żakiet niebieski wspaniale wygląda z nowoczesnymi, modnymi spodniami w kwiatowy wzór, cała stylizacja obroniła się znakomicie. 

moda po pięćdziesiątce stylizacja Krystyna Bałakier

Klientki, które już zapoznały się z ofertą sklepu często przesyłają nam swoje zdjęcia w ubraniach z asortymentu sklepu. Każda fotografia jest dla nas formą podziękowania za przyjemne zakupy bez wychodzenia z domu za pośrednictwem strony internetowej XL-ka.pl. Jedną z takich sympatycznych i uroczych klientek jest Pani, która zaprezentowała się w przepięknej, kobiecej, czarnej sukience dzianinowej.

moda po pięćdziesiątce czarna sukienka

Rozkloszowana sukienka z podniesionym stanem bardzo dobrze maskuje wszelkie niedoskonałości sylwetki, a Panie z pięknym biustem mogą pochwalić się nim zakładając tą kreację, ponieważ sukienka ma dekolt „na zakładkę”, który ślicznie eksponuje biust. 

autor: Natalia Romanowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz