piątek, 23 października 2015

O byciu PLUS SIZE i kampani #odważsiębyćsobą w radio czwórka

Moda Plus Size to nie częsty temat w radio. Tym bardziej jest nam miło, że o większych rozmiarach wspomina się w nawiązaniu do kampanii organizowanej wspólnie przez Kasię z #fajnainiechuda oraz XL-kę. W sobotniej audycji radia czwórka "Tędy po trendy" prowadzonej przez Aleksandrę Jasińską i Kamila Jasieńskiego - Kasia opowiedziała o kampanii, współpracy z nami, a także o swoich planach na przyszłość, pretekście do założenia bloga i o tym, jak udaje się jej unikać internetowego hejtu...


- Czasem w życiu jest takim moment, że zastanawiasz się czy jesteś w dobrym miejscu... Czułam i dochodziły do mnie takie sygnały, że kobiety mają zwyczajny problem, by znaleźć dla siebie coś w większym rozmiarze. Z czasem na swoim blogu Kasia zaczęła jednak nie tylko podpowiadać fajne stylizacje plus size, ale także stała się "motywatorem" dla kobiet, które również są fajne i nie chude.

AUDYCJĘ MOŻNA ODSŁUCHAĆ NA STRONIE RADIA CZWÓRKA: TUTAJ


Zdjęcia wykorzystane w kampanii sklepu XL-ka zostały przygotowane bez retuszu ciała czy twarzy modelki. Kasia wyjaśnia, że zdjęcia uzyskały jedynie korektę kolorystyczną, ale jej kształty nie były zmieniane. - Czułam, że może z tego wyjść coś fajnego i że mamy coś do powiedzenia.

3 komentarze: