wtorek, 18 listopada 2014

Modelka w rozmiarach XL - Candice Huffine w kalendarzu Pirelli

Znane są już zdjęcia z długo oczekiwanego kalendarza Pirelli na rok 2015. Tak jak zapowiadano, po raz pierwszy, pojawiła się w nim modelka plus size Candice Huffine. Choć ten fakt należy uznać za pozytywny, całe wydanie kalendarza mnie lekko rozczarowało.

Po lewej Candice Huffine na zdjęciu w kalendarzu Pirelli, po prawej w sesji dla Vouge
Pozostałe modelki jak zawsze są bardzo szczupłe i wysokie. W ujęciach Pirelli powrócił do swoich korzeni, nie jest jednak zaskakujący. O ile nie mam nic przeciwko kalendarzom, które wieszają w warsztatach Panowie zajmujący się reperowaniem samochodów i podchodzę do tego z uśmiechem, to od wydania Pirelli oczekuję zawsze niemalże rewolucji - stąd być może wynika zawód. Wiedząc, że pojawi się w nim Candice Huffine, liczyłam także po cichu na nieco krąglejsze sylwetki pozostałych modelek. Ciekawa jestem jak Wam podoba się to wydanie kalendarza?

autor wpisu: Asia

10 komentarzy:

 1. Jak usłyszałam o tym wydarzeniu(a konkretniej oburzeniu wywołanym oburzeniem grupy osób, którym kobiety plus size najwyraźniej nie odpowiadają) to też miałam nadzieję, że w kalendarzu pokażą głównie kobiety pełniejszych kształtów. Stało się jak się stało, trudno. Może w przyszłym roku rewolucja przybierze w rozmachu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, bo co to za rewolucja, jeśli na 12 sylwetek, jedna jest nieco krąglejsza, a pozostałe bardzo szczupłe? ;) Dobrze by było gdyby w mediach była jakaś równowaga. Oczywiście należy zachować rozsądek - wcale nie chcemy piętnować szczupłych kobiet, smukła sylwetka jest przecież zdrowa, ale krąglejsze kształty także nie są niczym złym i powinny częściej pojawiać się w mediach. Pozdrawiamy

   Usuń
  2. Ja także nie piętnuję szczupłych kobiet, ale staram się wspierać te krąglejsze, dlatego, że w mediach lansowane są gównie te szczupłe. Idealnie by było, gdyby była właśnie pokazana równowaga i byłby trend na wszystkie kobiety ;)

   Usuń
 2. ciekawy blog, zapraszam do mnie: http://youbeefashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny przyjemny czytelny post :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna inicjatywa, choć jeśli na 12 modelek tylko jedna ma krąglejsze kształty, to blado wyszła ta rewolucja :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli mam być szczera, to te zdjęcia są takie sobie moim zdaniem...

  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie szkodzi, według nas też mogłyby być lepsze.

   Usuń