poniedziałek, 13 marca 2017

TOP MODEL plus size - "Udowodnij, że piękno nie ma rozmiaru"

©materiały promocyjne niemieckiego programu

Branża modowa wciąż się zmienia - i to na lepsze - bo przecież prawdziwego piękna nie definiuje rozmiar... Chyba nikt nie wątpi w popularność produkcji TVN "Top Model", gdzie o karierę w branży modelingu i angaż podczas pokazów, walczą młodzi ludzie o określonym typie urody i rozmiarze... Polsat łamie stereotypy i do swojego show zaprasza kobiety PLUS SIZE, które marzą o karierze modelki. Jak podaje telewizja Polsat:
W ogólnokrajowym programie castingowym poszukiwana jest twarz i sylwetka przyszłości - pełna siły, wdzięku, stylu i krągłości. Podstawowym kryterium udziału w show jest modelka w rozmiarze 42. lub większym, wzroście co najmniej 170 cm oraz w przedziale wiekowym od 18 do 28 lat.

Uczestniczki będą oceniane przez czteroosobowe jury, którego skład nie jest jeszcze znany, wiadomo, że w przygotowania zaangażowana jest aktorka Elżbieta Romanowska, o czym poinformowała na swoim Instagramie:
Casting Casting Casting !!!! Szukamy fajnych Babeczek z cudownymi krągłościami !!! Pokażmy ze można być piękną i kobiecą w rozmiarze większym niż 40.

Show oparte jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Emitowany w RTL2 od października 2016, program okazał się prawdziwym hitem.
Za 10 odcinkową polską produkcję programu odpowiada firma Rochstar. 

Będziecie oglądać?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz