sobota, 16 stycznia 2016

Bielizna wyszczuplająca PLUS SIZE, którą pokocha Twój mężczyzna

Bielizna wyszczuplająca dla wielu kobiet bywa tematem tabu. Zakładamy ją po to, aby ukryć "to i owo", wygładzić fałdki, a wreszcie uzyskać wymarzony kształt klepsydry, który uchodzi za najbardziej kuszący i pożądany. Przez wiele lat wyszczuplające majtki, halki i body - poza swoją niezaprzeczalną funkcjonalnością nie wyglądały ładnie. W pewnym momencie marki bieliźniarskie, zarówno te "popularne" jak i te produkujące odzież dla kobiet XXL, zauważyły, że bielizna wyszczuplająca może spełniać swoje ważne podstawowe funkcje, ale jednocześnie być zmysłowa i pociągająca.


Dziś to właściwie od nas zależy jakiej bielizny wyszczuplającej zdecydujemy się użyć...

Czy wybierzemy podejście praktyczne - na przykład kolor beżowy nie odznacza się pod ubraniem, a tradycyjna bielizna wyszczuplająca o mniej ciekawych kształtach jest popularniejsza i jednocześnie tańsza, czy też zdecydujemy się na wybór zmysłowego wyszczuplającego kompletu, halki bądź wysokich majtek w kolorze choćby białym lub czarnym. Chociaż w XL-ce posiadamy wszystkie kolory bielizny wyszczuplającej i nie jesteśmy przeciwnikami także racjonalnego i praktycznego podejścia (każda z nas ma inne potrzeby) to często z uśmiechem na twarzy wspominamy "wpadkę" humorystycznie pokazaną na filmie Bridget Johnes, która zdecydowała się skorzystać z "babcinych" majteczek na tzw. "trzeciej" randce.


Na szczęście czasy się zmieniają, a razem z nimi - także bielizna. Współczesny mężczyzna nie musi wiedzieć, że nosimy bieliznę wyszczuplającą, gdyż jest ona tak ładna, że swobodnie może stanowić element alkowianej garderoby, czy używając terminu popularnego w sieci - przypominać tzw. bieliznę erotyczną.


Najprostszym, skromnym rozwiązaniem na wysmuklenie sylwetki są zgrabne czarne majtki wyszczuplające, z wyższym stanem, które razem z czarnym biustonoszem mogą stanowić ładną, stylową całość.

Jeśli natomiast chcemy wysmuklić także pupę i biodra oraz uzyskać ogólny, opływowy kształt sylwetki, możemy skorzystać z czarnej wyszczuplającej halki. Zakłada się ją do własnego, ulubionego biustonosza, w którym czujemy się najpewniej i który najlepiej podkreśli nasz biust.

Czarna haleczka wyszczuplająca wygląda jak krótka sukienka, której być może nie miałybyśmy odwagi założyć na wyjście, ale którą śmiało, możemy zaprezentować w sypialni lub nosić pod spodem kreacji, aby poczuć się bardziej kobieco i jednocześnie pewniej.Biustonosz możemy również dowolnie zmieniać, za każdym razem uzyskując nieco inny, ale zawsze kuszący efekt. Halka jest także rozwiązaniem długofalowym (możemy nosić ją co dzień i prać wielokrotnie). Jeśli zależy nam na jednorazowym wyszczupleniu możemy skorzystać także z rajstop wyszczuplających, które wysmuklą i wygładzą fałdki, a po ważnym wydarzeniu lub uroczystości będziemy je mogły  wyrzucić lub wymienić na nowe.

źródła zdjęć wykorzystane we wpisie: modelka plus size Yanderis Lodos photographed by Victoria Janashvili (via Pinterest) / Pin By Divine Plus Size Models On Jennifer Maitland Pinterest (zdjęcie, które podbiło internet!) / "Art of seduction" zdjęcie ze studia Aregntina Leyva / kadry z filmu Bridget Johnes/ modelka plus size Tara Lynn w zmysłowej kampanii bielizny / Gracja z bloga Super Size XL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz