czwartek, 18 czerwca 2015

"NIEDOSTĘPNA PERFEKCJA" PLUS SIZE - NORMAL SIZE W FOTOGRAFII

Na jednym z naszych ulubionych fan-page poświęconych modzie plus size, natknęliśmy się dziś na link do pięknych, czarno-białych zdjęć kobiet. Autor zdjęć Christo jest z pochodzenia francuzem i opis całej wystawy również przygotowany został w tym języku. Niestety nie posługujemy się językiem francuskim, a automatyczny tłumacz Google "niezupełnie" poradził sobie z tym tekstem, dlatego pozostałyśmy z domysłami i własną subiektywną opinią. Modelki Cristo reprezentują różny typ urody i różne typy sylwetki. Kobiety nie są kategoryzowane, a każda z nich jest piękna na swój sposób - każda na pewien sposób wyjątkowa i doskonała. Gdy znów pomyślicie z niechęcią o swoich fałdkach i "niedoskonałościach" pomyślcie o tym. Pozdrawiamy!
3 komentarze:

 1. Uwielbiam takie projekty. Mnie wyleczyły one z kompleksów i nienawiści do swojego ciała, a zastąpiły ją samoakceptacją. Mam nadzieję, że nie tylko na mnie tak działają. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też bardzo lubimy - takie akcje są potrzebne, bo wiele kobiet nadal ma problemy z pozytywnym myśleniem o sobie i swoim ciele. A ten projekt jest szczególnie pięknie zrealizowany :-)

   Usuń
 2. I tak właśnie powinny wyglądać prawdziwe modelki, zarabiające kupę kasy :)

  OdpowiedzUsuń