poniedziałek, 8 grudnia 2014

Czym jest kobiecość? Najlepiej wiedzą to mężczyźni...

Wspólnie z Gracją, autorką bloga Super-Size-XL zorganizowaliśmy ostatnio konkurs, w którym do wygrania było czerwone body z koronki. Na blogspocie rzadko piszemy o tego typu działaniach organizowanych przez sklep, ponieważ tematy związane z promocją i sprzedażą pozostawiamy na stronach zakupowych. Tym razem jednak postanowiliśmy zrobić wyjątek, a to dlatego, że ukierunkowany na promocję konkurs, skłonił nas do wcale nie marketingowych refleksji.


Konkursowym zadaniem jakie postawiła przed uczestnikami Gracja, było stworzenie definicji kobiecości. Ponieważ do wygrania było koronkowe body, spodziewaliśmy się pięknych odpowiedzi kobiet. Okazało się jednak, że najpiękniejsze (i najbardziej romantyczne) definicje kobiecości napisane zostały przez Panów. Nie mogliśmy się oprzeć i przytaczamy tutaj nasze ulubione:

Pan Marcin: Kobiecość o dla mnie szacunek dla swojego ciała, tajemniczość, którą mężczyzna odkrywa, a także delikatne eksponowanie swoich wdzięków, otulone w jej zalotne spojrzenie.

Pan Sławomir: Kobiecość to dla mnie kompletna całość, jaką tworzą powabne ciało, dojrzały umysł i wyrazista osobowość. Ta całość, choć tworzona z tych samych składników, może przybierać najróżniejsze formy, dlatego jest tak fascynująca i w każdym indywidualnym przypadku nabiera innych barw. A jednak zawsze zawiera ten nieuchwytny, trudny do określenia pierwiastek, który trudno wyrazić słowami, ale gdy odbieramy go wszystkimi dostępnymi zmysłami, nie mamy żadnych wątpliwości, że to własnie jest istota kobiecości...

Pan Piotr: Kobiecość jest tym czymś co bije od kobiet, które właśnie CZUJĄ się kobiece, pewne swojej siły, mądrości, wartości, pełne swojego uroku, wewnętrznego czaru i takie babeczki z magnesikiem w oczach, pełne powabności, które wodzą nas facetów za nossssy właśnie tym "czymś'.

Takie definicje czyta się z prawdziwą przyjemnością. Konkurs rozstrzygnęła Gracja, która wybrała odpowiedź Pana Piotra. Body dla jego wybranki w rozmiarach XL wysyłamy w dniu jutrzejszym. To jednak nie koniec historii, ponieważ definicję autorstwa laureata konkursu (za jego zgodą) postanowiliśmy na stałe umieścić na sklepie w opisie koronkowego body. Jest to przecież bielizna, która pozwala się poczuć baaardzo kobieco.

4 komentarze: