środa, 14 sierpnia 2013

Plus size na luzie - blog Sakiny

Pamiętacie, gdy jakiś czas temu umieściłam na Google Plus to zdjęcie?


Bardzo mi się podobało, ale nie mogłam dotrzeć do jego źródła i nawet pytałam Was o to.

Udało mi się wczoraj odnaleźć bloga, z którego prawdopodobnie pochodzi. Blog nazywa się SAKS IN THE CITY, prowadzi go Sakina ─ paryżanka kochająca atmosferę Nowego Jorku. Kilka zdjęć z jej bloga poniżej...


Sakina wbrew wszelkim zasadom ubioru w rozmiarze XL, nie boi się nosić płaskich trampek, mini spódniczek, czy bluzek oversize. Udowadnia, że tak też można... Wcześniej prowadziła swoją stronę na blogspocie, natomiast później (jak pisze, z powodu braku czasu) przeniosła się na Tumblera. Przyznam się, że nie do końca lubię i rozumiem tę platformę blogową. Strona Sakiny na Tumblerze jest bardziej chaotyczna, znajduje się tam mniej zdjęć autorki, natomiast więcej fotek, które po prostu ją inspirują. Mimo to, ze względu na świetne wyczucie trendów i stylu jest warta odwiedzin ;)

10 komentarzy:

 1. Fajnie, że ma odwage :)
  Zapraszam do siebie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny jest czarny zestaw w połączeniu z czerwoną szminką! naprawdę mi się podoba;) będę wpadać częściej! Zapraszam też do mnie:)
  http://high-heeled-view.blogspot.com/
  <3<3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardziej lubiłam jej bloga, szkoda, że już go nie prowadzi :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten blog jest świetny! Droga Autorko, rozwijaj go, bo masz ogromną szansę na sukces! Brawo!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że jednak udało Ci się to zrobić :) Nie znałam jej bloga, ale widziałam w sieci te zdjęcia. Ma świetne wyczucie stylu :)
  A.

  OdpowiedzUsuń
 6. dziewczyna ma wyczucie stylu nie ma co :D

  OdpowiedzUsuń