środa, 12 kwietnia 2017

Okładka ELLE z Candice Huffine - modelką na plus (size)

Amerykańska modelka plus size Candice Huffine, znów zachwyca, tym razem na majowej okładce magazynu ELLE...

Candice Huffine, okładka magazynu "Elle"

Pracująca w branży modowej od 18 lat, Candice zyskała popularność po sesji zdjęciowej do włoskiego wydania Vogue (2011r.), gdzie oprócz okładki dostała możliwość umieszczenia autorskiego poradnika pt. „5 niespodziewanych reguł ubierania krągłego ciała”. Modelka zawiera w nim, kilka kluczowych porad, jak dobierać ubrania by nie zwariować ;) Pierwsza zasada, to brak zasad. Stylizacje powinny być zabawką i przyjemnością - tego należy się trzymać, a nie reguł... czasem wystarczy dobrze skrojona marynarka, seksowne szpilki czy pasek.

Kariera Candice zaczęła nabierać tempa, a jej twarz stała się powszechnie rozpoznawana. Dziś, ta urocza brunetka, współpracuje z domami mody i wciąż rozwija się w modelingu, działa również na Instagramie, gdzie jej fani mogą "podejrzeć kawałek z życia" modelki.

Radość i żywiołowość towarzyszy prywatnym sesjom zdjęciowym, na których najczęściej towarzyszy jej mąż lub przyjaciele. 

Candice Huffine z mężem - Mattem PoweremCechami szczególnymi sympatycznej Candice Huffine, jest naturalność, pewność siebie i zaangażowanie w to, co robi. To wzór dla wielu kobiet! Trzymamy kciuki za dalszą karierę.

Candice HuffineBrak komentarzy:

Prześlij komentarz