niedziela, 16 października 2016

Wicemiss Włoch w rozmiarze 42 - zajęła drugie miejsce, ale i tak wygrała

W XL-ce bardzo lubimy ciekawostki dotyczące dziewczyn i kobiet o krągłych kształtach, które podbijają świat. Do niedawna modelki i miss o bujniejszej urodzie nie miały szans w porównaniu ze szczuplejszymi koleżankami. Kanon urody jednak stopniowo się zmienia, a krągłe dziewczyny osiągają spore sukcesy i to na nich coraz częściej skupia się uwaga obiektywów i mediów. Tak było w przypadku tegorocznej wicemiss Włoch, która po części skradła zwycięstwo szczuplejszej od niej koleżance, choć nie zdobyła korony.


Paola Torrente bez wątpienia przyciąga uwagę - ma urzekający uśmiech, czarne włosy, duży biust i pełne biodra. Choć przy wysokim wzroście (180) rozmiar 42 to nieco inny rozmiar, niż u niższych kobiet, to Paola została okrzyknięta "miss curvy" [co można tłumaczyć jako miss krągłości].


Zwolennicy urody Paoli piszą o dobrym przykładzie dla innych kobiet, które głodzą się by osiągnąć idealny wzorzec - przeciwnicy uważają, że Miss "nie może być dziewczyną z sąsiedztwa". Poza wyjątkową urodą Paola studiuje inżynierię, pasjonuje się modą i śpiewa. Nam podoba się bardzo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz