sobota, 25 lipca 2015

Od XS-ki do XL-ki - WSZYSTKIE RODZAJE PIĘKNA

Piękno to nie stała definicja i nie określony rozmiar. Piękne jesteśmy w różnym wieku, w różnych sytuacjach życiowych. Piękno to także szczęście widoczne na twarzy, zdrowa cera, uśmiech. Niezależnie jaki jest nasz faktyczny rozmiar XS czy XL możemy zachwycać. Nas zachwyciły ostatnio zdjęcia fotografki Carey Fruth. Fotografie 14 kobiet wśród kolorowych płatków kwiatów. Inspiracją do powstania tej sesji, była scena z filmu Sama Mendesa "American Beauty" i taka jest również nazwa sesji. Zobaczcie.

Instagram @careylynne
@careylynne
@careylynne
@careylynne
@careylynne

6 komentarzy:

 1. Scena z American Beauty to już klasyka wśród takich akcji, ale trzeba przyznać, że te zdjęcia są wyjątkowe. Wszystkie oblicza piękna są tutaj bardzo dobrze pokazane. W końcu piękno kobiety to jej pewność siebie :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie - zdjęcie z American Beauty stało się już ikoną. Powielane i przetwarzane na licznych reklamach zdążyło się już opatrzyć, ale właśnie dlatego świetnie nadaje się do tego typu kampanii/działań przełamujących stereotypy. Komentarz celny - pozdrawiamy!

   Usuń
 2. Ciekawe zdjęcia i myśę, że takie akcje są w dzisiejszych czasach bardzo potrzebne. Niestety dzisiaj stereotypy i media narzucają kobiecie tośćregorystyczne kanony piękna, wręcz nierealne, mając przy tym w nosie, ile mogą wyrządzić tym krzywdy kobietom słabym psychicznie, które chcą być idealne ;)
  Pozdrawiam, Joasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, zgadzamy się. Po oglądaniu minimum kilku - kilkunastu wyidealizowanych zdjęć dziennie, takie akcje są miłą odskocznią od codzienności - tak przecież wyglądają prawdziwe kobiety.

   Usuń
 3. Super, powinni jak najczęściej pokazywać, że każda kobieta jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń